ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ЗА 2021 РІК

28 грудня 2021 року під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Алєксєєвець відбулося чергове засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету. В ході засідання начальник Чигиринської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Черкаській області Лариса Мерешко поінформувала, що у підсумку спільних проведених дій було підвищено орендну плату за земельні паї  та врегульовано трудові правовідносини з 16 найманими працівниками суб’єктів господарювання, які запрошувались на засідання комісії.

Оксана Філоненко, начальник Чигиринського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ в Черкаській області, зазначила, що внаслідок проведеної впродовж року роботи по легалізації заробітної плати переважна більшість роботодавців усунули порушення по нарахуванню та виплаті заробітної плати, що забезпечило найманим працівникам зарахування страхового стажу та соціальну захищеність.

Валентина  Алєксєєвець відзначила позитивні результати роботи  комісії з підприємствами, організаціями та фізичними особами-підприємцями щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання законодавства про працю у 2021 році.

Робота комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету триватиме і надалі, так як це один з ключових напрямків роботи виконавчого комітету.