Підтримайте петицію про присвоєння почесного звання «Герой України» (посмертно) Олегу Прудкому

Триває збір підписів на підтримку петиції про присвоєння почесного звання «Герой України» (посмертно) спецпризначенцям управління «КОРД» Черкащини, серед яких і наш земляк – капітан поліції Олег Прудкий.  

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/205206

Для підтримки необхідно зайти за вказаним посиланням, авторизуватися (через мобільний застосунок банку, встановлений на вашому пристрої, за допомогою особистого електронного підпису або  через Дія.Підпис)  і, слідуючи інструкціям сайту, підписатися.

У ніч з 21 на 22 травня 2022 року внаслідок точного удару ворожих ракет по Запорізькій області загинуло 23 спецпризначенці «КОРД», серед яких був і Олег Прудкий. Для них війна розпочалася ще у 2014 році. Неодноразово перебували у складі сил і засобів, які залучалися до проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Забезпечували охорону громадського порядку та безпеку мирних жителів на Сході України. З початку повномасштабного вторгнення вони гідно стали на захист територіальної цілісності і незалежності нашої країни, проявили особисту мужність і героїзм, віддали власні життя за збереження української державності та мирне майбутнє нинішнього і наступних поколінь.

Просимо підтримати та поширити посилання на петицію серед друзів та знайомих! 

Справжні Герої для усього українського народу заслуговують на найвищу державну нагороду – Герой України (посмертно).