Озеленення території громади в рамках проєкту «ЧИСТОchallengeЧигирин. Апгрейд»

Нещодавно Чигиринська міська територіальна громада отримала перемогу у конкурсі міні-грантів з проєктом «ЧИСТОchallengeЧигирин. Апгрейд», яким передбачено проведення фестивалю чистоти, зокрема, в планах приведення до привабливого вигляду мостові споруди в місті Чигирині, впорядкування рекреаційної зони біля річки Тясмин та парку Соборності, висадження горіхової алеї – дерев, які є символом достатку та довголіття, мають унікальні та винятково цінні властивості.

В рамках реалізації проєкту та за підтримки державного підприємства “Чигиринське лісове господарство”  6 квітня 2021 року працівниками виконавчого комітету, відділів та комунальних підприємств міської ради висаджені саджанців берізок та каштанів у міському парку ім. Т.Г.Шевченка.

До озеленення територій долучилися педагогічний колектив та учні Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №3, які посадили саджанці горіхів вздовж водойми річки Тясмин. Активно попрацювали і в Чигиринському опорному закладі загальної середньої освіти – педагоги та учні висадили горіхи на території школи.

До акції озеленення долучилися і старостати: в селах Тіньки, Трушівці, Вітове, жителі висадили саджанці горіхів у сільських  парках, в’їздах та на центральних площах.

Організаційні питання та місця висадження дерев попередньо було обговорено та визначено на нараді, яку провів міський голова Віктор Харченко з керівниками відділу ОКТМС, комунального підприємства «ЄРЦ» та  членами команди, які проводили локальний аналіз Проєкту – Ларисою Іващенко, Оленою Яковенко та Діною Глазуновою.

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради висловлює вдячність директору ДП “Чигиринське лісове господарство” Роману Фендюру за надані саджанці берез та каштанів.