Опора наших захисників – це надійний тил

Від початку повномасштабної війни росії проти України  наша громада постійно допомагає Збройним Силам України та жителям звільнених населених пунктів. Завдяки небайдужості її жителів неодноразово відправлється допомога на передову, гуманітарні вантажі на деокуповані території.

Напередодні дня Святого Миколая відвідати наших хлопців на передовій – наше покликання, наша громадянська свідомість.

Цього разу мали за честь зустрітися із військовослужбовцями 23 Маріупольського Загону морської охорони та відділу спеціальних дій Державної прикордонної служби України. Бійці, які з перших днів повномасштабного вторгнення брали участь у боях за Маріуполь. Діяли разом з АЗОВом та Національною Гвардією України, знищили багато броньованої та іншої техніки росіян, брали участь в рукопашних боях та брали в полон солдад рф. В тих надскладних умовах робили все, що можливо і неможливо для втримання позицій. Вони, разом з АЗОВом до останнього тримали позиції Азовсталі.

Ці люди особливі навідь за поглядом. Віддані своїй країні і народу.

З молитвою про ПЕРЕМОГУ гуманітарний вантаж, який збирали разом: овочі, домашню  консервацію, цукерки, каву, чай, сигарети (табак), сухофрукти, горіхи, лимони, вермішель, супи та каші швидкого приготування, продукти тривалого терміну зберігання, сало смалець, олію, окопні свічки передали бійцям міський голова Віктор Харченко, Олег Кононенко та староста Красносільського старостинського округу Олег Солонько.

Черговий раз дякуємо старостам Чигиринської громади: Лесі Великій, Любові Марченко, Григорію Андрієнку, Сергію Сакарі, Марії Саченко, Ользі Некрасі, Наталії Холод, Ніні Ткаченко, Олегу Солонько, Миколі Ващенку, Сергію Жилці, директорам навчальних закладів: Вікторії Набоці, Віталію Ляховецькому, Анатолію Валовенку, Ірині Лисай, Добровільному загону «Янголи миру та добра», жителям Чигиринської громади – справжнім патріотам  за милосердя.

Доки наші мужні захисники й захисниці боронять Україну, ми – тил,  ми – надійна підтримка. Велика шана і повага вам, наші Захисники! Перемога за нами!