Новорічні подарунки українським воїнам від Чигиринської громади

 
Миколай Чудотворець опікується не  лише малечою, людьми у скруті, мандрівниками, моряками, а й воїнами.

Тож цього року  він завітає з подарунками і до українських військових на передову. Все це стає можливим завдяки зусиллям багатьох небайдужих жителів громади, які долучилися до акції #Я_Маленький_Миколайчик.

 Аби додати святкового настрою нашим хлопцям на передовій, жителі громади впродовж двох тижнів активно готувалися до акції. Діти разом із батьками та вчителями долучилися до збору солодощів, чаю, кави, різноманітної харчової продукції. Старостинські округи приготували різдвяні подарунки з солодощів та смаколиків, миючих засобів  та теплих речей.

Усе це напередодні свята буде передано нашим захисникам, які мужньо тримають оборону східних кордонів, ціною власного життя щоденно захищають українську землю та український народ, демонструючи високий військовий професіоналізм, мужність та звитягу, честь та патріотизм.

Крім продуктів і побутових речей до бійців на передову поїдуть новорічні малюнки та вітальні листи від вихованців дитсадків і учнів шкіл, які принесуть радісні моменти українським захисникам у новорічно-різдвяні дні, нагадають про теплу сімейну атмосферу та про те, що їх пам’ятають і дякують.

Доброчинну місію з передачі святкового вантажу очолив голова ГО «Ветеранське братерство» Олександр Дмитрійчкук разом із міським головою Віктором Харченком, які согодні попрямували на Схід.

Бажаємо добра і миру, святкового новорічного настрою Героям України!

Щиро вдячні усім, хто долучився до акції.

Нехай панує мир і любов у наших серцях і в нашій рідній Україні, а Святий Миколай охороняє наших захисників, зміцнює віру, дарує наснагу і мир!