Нарада з питань роботи в системі електронного документообігу АСКОД

За участі керівників відділів виконавчих органів Чигиринської міської ради відбулася робоча нарада під головуванням заступника міського голови Валентини Алєксєєвець та керуючої справами (секретар) виконкому Лариси Іващенко з питань впровадження сучасних технологій роботи з інформацією.
 
Розпочинаючи нараду, Валентина Іванівна зазначила, що важливим чинником ефективності функціонування державної установи є застосування новітніх сучасних технологій, і однією з важливих складових таких технологій є відмова від роботи з паперовими документами, переведення їх в електронну форму шляхом оцифрування, створення єдиного електронного архіву і використання на їх основі електронних інформаційних ресурсів.
У Чигиринській міській раді з 02.01.2023 впроваджено систему електронного документообігу «АСКОД», яка забезпечує процес створення, управління доступом і поширення електронних документів в комп’ютерних мережах, контроль над потоками документів в установі, механізм роботи з документами, представленими в електронному вигляді, з реалізацією концепції «безпаперового діловодства».
Лариса Федорівна розповіла про особливості функціонування системи «АСКОД» та переваги щодо її використання у роботі.
«АСКОД» – система автоматизації процесів реєстрації, обробки, проходження і контролю виконання службової кореспонденції, внутрішніх документів і звернень громадян розрахована на використання фахівцями діловодства в міністерствах, відомствах, інших державних установах. Також має у своєму складі функцію яка надає можливість керівникам підписувати документи електронним цифровим підписом, здійснювати розгляд документів, приймати рішення щодо їх виконання – накладати резолюцію, формулювати доручення, здійснювати контроль за їх виконанням. Варто зазначити, що система «АСКОД» найбільш адаптована до державних установ та відповідає інструкціям та вимогам з діловодства.