Нарада по питанню розвитку футболу у Чигиринській громаді

      Цими днями в залі засідань Будинку рад відбулася установча нарада по питанню розвитку футболу в Чигиринській територіальній громаді. В нараді прийняли участь міський голова Віктор Харченко, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталій Синяков, директор ДЮСШ Сергій Левченко, старости сіл та старостинських округів територіальної громади та громадські активісти.

    На нараді виступив інструктор по спорту відділу ОКТМС Олександр Пироженко, який поінформував про проведені спортивно-масові заходи у 2020 році. Повідомив, що ряд запланованих заходів не проведено у зв’язку з карантинними обмеженнями, проте планується проведення Чемпіонату Черкаського району з футболу, де участь команди з Чигирина обов’язкова. Вніс пропозицію введення посад інструкторів по спорту в старостинських округах.

                Віктор Харченко зауважив, що для участі команди нашої громади у змаганнях різного рівня необхідне фінансування, яке по можливості виділятиметься з місцевого бюджету. Запропонував проведення змагань з футболу у місті Чигирині.

          Окрім цього, на нараді обрали голову Федерації футболу Чигиринської територіальної громади. Ним став депутат міської ради Сергій Січовий.

        В обговоренні питань розвитку футболу в громаді прийняли активну участь як старости сіл так і громадські активісти.