На Чигиринщині вшанували пам’ять загиблих в часи Голодоморів ХХ століття

«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!», – під таким гаслом 26 листопада проходили заходи із вшанування пам’яті трьох навмисно спровокованих Голодоморів ХХ століття.
В цей день до підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам голодомору» в м.Чигирин поклали колоски пшениці та кетяги калини, увіковічнили невинно загублені душі, які стали жертвами голодоморів.
На знак пам’яті про жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, про скалічені долі та кожне обірване тоді життя, у всіх населених пунктах громади приспущено Державний прапор України, вшановано хвилиною мовчання тих, хто загинув у роки Голодоморів в Україні та від російського вторгнення, проведено акцію «Запали свічку».
Правда про ті події стала набутком світової спільноти лише в роки незалежності України, а спогади про них для нас, українських громадян, назавжди залишаться мірилом національної скорботи.
Ми не забудемо про зло, яке вчинила радянська влада 90 років тому, про зло, яке чинить московський режим сьогодні. Український народ не здається, чинить запеклий опір і обов’язково переможе.