Міський голова прозвітував про роботу за 2021 рік

 
22 лютого міський голова Віктор Харченко звітував перед громадою про роботу за 2021 рік. Зустріч відбулася у приміщенні центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради.

У своїй промові Віктор Анатолійович говорив про діяльність виконавчих органів міської ради, виконання Програми соціально-економічного розвитку громади та інформував про виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за 2021 рік.

Відмітив, що минулий рік був не простим та насиченим, свої корективи в життєдіяльність громади внесли як COVID-19 так і природні катаклізми. Проте, завдяки консолідованій роботі депутатів та виконавчих органів міської ради вдалося реалізувати чимало і не менше пріорітетних справ заплановано виконати в поточному році.  

Детально проаналізував роботу комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, центру надання соціальних послуг, виконавчого комітету міської ради.

На завершення виступу Віктор Харченко подякував усім, хто підтримував Чигиринську міську раду в забезпеченні стабільного розвитку громади та покращення життя наших громадян.

По завершенні виступу міський голова відповів на запитання жителів громади, які стосувалися проведення робіт по ремонту доріг, відновлення вуличного освітлення, водопостачання та благоустрою території громади.