Міська влада розпочала реалізацію проєктів-переможців Бюджету участі – 2020

15 квітня 2021 року відбулось засідання Координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської територіальної громади, на якому обговорили організаційні питання щодо реалізації проєктів-переможців минулорічного конкурсу.

Нагадаємо, за результатами конкурсу Бюджет участі – 2020 визначено 3 проєкти-переможці, на реалізацію яких у 2021 році в бюджеті громади передбачені необхідні кошти:

в категорії великий проєкт – «Мобільний кінотеатр просто неба – пориньмо у світ зірок разом»- 100 тис.грн.;

в категорії малі проєкти:

  • 1. «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка»- 50 тис.грн.;
  • 2.«Вуличне відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити»- 47 тис.грн.

По проєкту «Мобільний кінотеатр просто неба – пориньмо у світ зірок разом» вирішили розпочати тендерну процедуру.

Для реалізації проєкту «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка», рекомендували старості села до кінця квітня провести благоустрій території. Також вирішили розпочати закупівлю елементів майданчика, що буде встановлений у травні.

 

Щодо реалізації проєкту «Вуличне відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити» – наразі отримання від місцевих підприємців комерційну пропозицію на закупівлю камер відеонагляду.

В квітні в громаді розпочата інформаційна кампанія конкурсу Бюджет участі – 2021, що триватиме до кінця травня. Для її проведення ГО «Спілка «Громадські ініціативи України», за рахунок грантових коштів, надрукувала 2000 флаєрів та 100 плакатів – зазначила голова Координаційної ради Валентина Алєксєєвець.

Запрошуємо долучатись до поширення інформації про цьогорічний конкурс Бюджет участі – 2021!