Меморіальна дошка на фасаді школи – як символ пам’яті про нашого Героя

Сьогодні в селі Вершаці на фасаді місцевої гімназії відкрили меморіальну дошку ще одному нашому земляку, вірному захиснику нашої країни, який віддав життя за свободу України – Вʼячеславу Адамовичу.
 
У перший день повномасштабного вторгнення Вʼячеслав відправився до воєнкомату, задля боротьби за свободу та справедливість України. Разом із земляками приєднався до 30 ОМБр, звідки одразу відправилися до зони бойового зіткнення. Підрозділ, в якому служив Вʼячеслав брав участь у запеклих боях та здобув чималу кількість військових трофеїв. На жаль, 9 лютого біля н. п. Маньківка Вʼячеслав загинув від отримання кульового поранення, на власний день народження.
 
Віддати належну шану Герою прийшли рідні, друзі, побратими, учні, вчителі та представники Чигиринської міської ради. Зокрема заступник міського голови з виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець та начальник відділу ОКТМС Віталій Синяков.
 
Маємо памʼятати кожного, хто боровся за наше вільне майбутнє, хто віддав найдорожче – своє життя за вільну й незалежну Україну.
 
Вічна слава Героям! 🇺🇦