ЛЮДИНА –НЕ ТОВАР !!!

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. З метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо сучасних проявів торгівлі людьми напередодні у Чигиринській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості працівники Комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Любов Овчарова та Світлана Стасько спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Ларисою Порожньою  провели  захід присвячений цій темі.

В ході зустрічі були обговорені причини, форми та ознаки цього явища, показані небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Учасники заходу отримали роз’яснення щодо основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, як отримати правовий захист від протиправних дій, адже торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти.

Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном кожен має подбати про власну безпеку. І пам’ятайте! Ми маємо знати свої права й бути готовими їх захистити.