Кожен має право на допомогу

Сьогодні стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка  традиційно проходить з 25 листопада по 10 грудня, мета якої – привернути увагу суспільства  та громадськості до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Саме з цією метою благодійна організація  «Від серця до серця» –яка працює у цій  сфері провела в  Чигиринській міській раді зустріч з усіма службами та структурами, задіяними у наданні послуг, постраждалим, від домашнього насильства та торгівлі людьми, аби, у разі виникнення таких випадів,  була надана комплексна допомога.

Виконавчий директор благодійної організації  «100% Життя Черкаси» Марина Стадник та менеджер з адвокаціі Ілля Жакін розповіли присутнім про систему надання послуг, постраждалим від торгівлі людьми та домашнього насилля, акцентувавши увагу на тому, що кожен має право на допомогу.  

Також вони передали плакати, буклети, іншу друковану продукцію  для більшої поінформованості та проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед  жителів громади.