Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету провела своє чергове засідання

24 травня 2024 року під керівництвом заступника міського голови Валентини Алєксєєвець відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.

На засідання була запрошена Оксана Зацарна, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Богданова гора», яка розповіла, що в березні на підприємстві відбулися зміни. Компанія “ТК-Домашній текстиль”, що входить до групи компаній “Текстиль-Контакт” (ТК Group), придбала взуттєву фабрику та почала випуск взуття. До складу активів групи входять 12 швейних і текстильних фабрик (зокрема фабрики “ТК-Домашній текстиль” у Києві, Чернігові, Одесі, Тернополі та взуттєва в Чигирині).

Компанія давно співпрацює з міжнародними гуманітарними місіями ООН, які формують набори текстильної продукції для передання переселенцям і біженцям в Україні. Виробництво взуття – це новий напрямок діяльності для компанії.
Оксана Павлівна розповіла, що ТОВ «Богданова гора» поступово розвивається. Основними труднощами на даному етапі є відсутність фахівців. На виробництво потрібно ще близько 50 осіб. Підприємство готове залучати працівників не лише з Чигирина, але й сіл громади, гарантує офіційне працевлаштування, навчання, підвезення в разі потреби. Для осіб, які не мають досвіду роботи, планується організувати навчання безпосередньо на підприємстві. Зацікавленим у роботі в швейній сфері необхідно звертатися за адресою: м. Чигирин, вул. Міліонна, 245.

Під час війни бізнес повинен бути сильним та розвивати економіку. Завдяки підприємцям, які продовжують стабільно працювати, створюються робочі місця та наповнюється місцевий і державний бюджет.