Команда Чигиринської міської територіальної громади прийняла участь в обласній спартакіаді державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

11 вересня, в День фізичної культури та спорту,  команда Чигиринської міської територіальної громади  прийняла участь в обласній спартакіаді державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

В цей день на центральному стадіоні Черкаси АРЕНА свою волю до перемоги та командний дух продемонстрували майже 150 учасників змагань.

Упродовж дня проходила боротьба за звання найспортивнішої команди державних службовців нашого краю. Команди змагалися в волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках, а також відбулись змагання з футзалу.

За результатами змагань міський голова Віктор Харченко став бронзовим призером змагань з шашок серед чоловіків. В змаганнях з шашок серед жінок третє місце посіла Ольга Некраса, староста Галаганівського старостинського округу.  

1 місце з шахів серед державних службовців жінок зайняла Ольга Фесуненко, яка  зарахована до складу збірної команди Черкаської області та буде захищати честь Черкащини на Всеукраїнській Спартакіаді в м.Чорноморськ.