Чигиринський опорний заклад загальної середньої освіти з новим директором

На директора школи в умовах сьогодення покладається велика роль – збереження структури навчального закладу, вдосконалення та розвиток школи, відповідність концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти.

За результатами конкурсного відбору з 9 вересня 2021 року до виконання обов’язків директора Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти приступила Катерина  Невгоденко, яка раніше працювала педагогом-організатором у Чигиринському закладі загальної середньої освіти І-III ступенів №1 ім. Б. Хмельницького.

Сьогодні міський голова Віктор Харченко спільно із заступником міського голови Валентиною Алєксєєвець та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталієм Синяковим представили нового керівника колективу школи.

Віктор Анатолійович побажав всебічного розвитку освітньому закладу під керівництвом Катерини Григорівни, а також запевнив педагогічний колектив, що новий директор сповнена сил та енергії, за підтримки дружнього колективу зможе зробити школу ще кращою, а керівництво територіальної громади буде в цьому допомагати.