Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Чигиринської міської територіальної громади на період до 2026 року із змінами

Пропонується  проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Чигиринської міської територіальної громади на період до 2026 року із змінами.

Зауваження та пропозиції подаються до 23 грудня 2021 року на поштову адресу: вул. Б. Хмельницького, 26, м. Чигирин, Черкаський район,  Черкаська область, 20901, або на електронну пошту міської ради: chygyryn_mrada@ukr.net, або за телефоном: (04730) 2-57-07.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Чигиринській міській раді –  поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 26, м. Чигирин, Черкаський район,  Черкаська область, 20901; електронна пошта: chygyryn_mrada@ukr.net;  телефон: (04730) 2-57-07.

Відповідальні особи за проведення громадського обговорення – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Чигиринської міської ради Постригань Сергій Григорович та начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чигиринської міської ради Яковенко Олена Іванівна

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Чигиринської міської ради ради за посиланням: https://chigirinskaotg.gov.ua/ протягом трьох днів після завершення обговорення.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.