Герої залишаються навіки у наших серцях…

На 36 році життя загинув молодший сержант БАСЕНКО ВАЛЕНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ, який проживав в місті Оріхів Запорізької області. У 2022 році разом з сім’єю переїхав до Чигиринської громади в село Тіньки.
 
Валентин Віталійович народився 13 лютого 1988 року в селі Мирне Оріхівського району Запорізької області. В перший клас маленький Валентин пішов до Гімназії “Сузір’я” міста Оріхів Запорізької області. Здобував освіту в Оріхівському сільськогосподарському технікумі, пізніше закінчив Державний педагогічний університет в місті Бердянськ.
 
Далі строкова служба у батальйоні почесної варти Президента України та у президентському оркестрі. З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України у складі ОМБр (окремої механізованої бригади) «Холодний Яр». Учасник бойових дій та ветеран АТО.
В 2019 році відзначений нагрудним знаком «Сухопутні війська України», двічі був нагороджений медалю «За особливу службу 3-го ступеня» та «Учасник АТО».
 
На початку повномасштабного вторгнення пішов боронити батьківську землю. Останнім часом проходив службу у Центрі забезпечення охорони державної таємниці Командування Сухопутних військ Збройних сил України.
 
7 лютого 2024 року – дата в календарі, яка змінила все і назавжди. Валентин трагічно загинув.
 
Валентин був талановитою, людиною, креативним у всьому: у спорті, в музиці, в житті. Гарно співав. Неодноразово брав участь у Всеукраїнських та обласних пісенних фестивалях, де здобував неодноразові перемоги. До нього тягнулися люди… любили його, брали з нього приклад. Молодий, повний мрій та планів на майбутнє, які, на превеликий жаль, вже не збудуться…
Він віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця. Справжній Герой. Порядний, мужній, гарний син, чоловік та батько, надійний бойовий товариш, патріот України.
 
Покійся з миром Герою України! 💔🇺🇦