До уваги жителів громади!

З 06.02.2023 в амбулаторії м. Чигирин КНП «Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської міської ради впроваджена електронна черга.

Записатися до сімейних лікарів можна за телефонами реєстратури 2-77-90, (093) 2965370 або за допомогою сайту  h24.ua (відеоінструкція додається)  

За інформацією закладу запис не проводиться:

  • в дні, коли лікарі чергують в ізоляторі або на виїзді;
  • в суботу, неділю та державні свята з вихідним днем.

В разі виникнення нагальної потреби у відвідуванні лікаря в саме ці дні (крім неділі), чи час прийому лікарів закінчився, ви маєте змогу звернутися до чергового лікаря.

Також звертаємо вашу увагу, що лікарем Аксьоновим Сергієм Олександровичем, попри те, що сервіс онлайн-запису показує місце роботи в АЗПСМ с. Тіньки, прийом буде проводитися в амбулаторії м. Чигирин.

Звертаємо вашу увагу на те, що впровадження електронної черги – це складний процес, який потребуватиме певних корегувань і виправлення недоліків, тож в алгоритм дій можуть вноситися зміни. Ми обов’язково інформуватимемо про них наших пацієнтів. Про всі нововведення ви можете отримати інформацію на сайті та сторінці закладу у Фейсбук.

За інформацією адміністрації КНП «Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської міської ради.