Діють постійні комісії міської ради

12 травня 2021 року за участі міського голови Віктора Харченка, секретаря міської ради Віталія Шпичака, заступників міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Сергія Брайченка та Валентини Алєксєєвець відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Провів засідання голова комісії Руслан Овчаров.

В ході засідання депутати погодили проєкт змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади, зокрема виділення коштів комунальному некомерційному підприємству «Чигиринська багатопрофільна лікарня» для надання послуг зубопротезування пільговим категоріям. Також погоджено виділення коштів  КП «Чигирин» для придбання обладнання, яке покращить надання послуг з водопостачання жителям сіл Вершаці та Тіньки.  

Окрім того, присутні обговорили питання співпраці з Медведівською територіальною громадою по утриманню територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринської міської ради.

 

Цього дня відбулося також і засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури та екологічної політики, яке провів голова комісії Олег Кононенко.

В ході засідання були опрацьовані звернення жителів громади, що стосуються земельних питань.

За результатами обговорення частину з них погоджено винести на розгляд чергової сесії міської ради, частину – повернуто на до вивчення.