День захисника України

День захисника України – подія, яка займає особливе місце в серці кожного патріота, адже хочеться віддати належне усім, хто продовжує військові традиції своїх дідів, прадідів та з великою любов’ю виконує священну місію – віддано боронити рідну землю.

Заходи з нагоди Дня захисника України розпочалися з відправлення богослужіння в Капличці Покрови Божої Матері, місця захоронення мешканців козацького Чигирин. Далі урочисті заходи були продовжені  на Замковій Горі, де з вітальним словом до учасників заходу звернувся голова міської ради Віктор Харченко та керівники району.

Почесною відзнакою «Холодний яр» нагороджений підполковник Гуляєв Віталій Анатолійович.

Тимчасово виконуючий обов’язки  військового комісара Чигиринського військового комісаріату Владислав Маслак нагородив Подякою за свідому громадську позицію, патріотизм,  високий професіоналізм та майстерність спрямовану за зміцнення і процвітання нашої Української держави її Збройних Сил та з нагоди святкування Дня захисника України Віктора Харченка, Сергія Чередніченка та Валентину Алєксєєвець та військовослужбовців та військовослужбовців запасу, які приймали участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил по захисту та цілісності нашої Держави:

  • старшого сержанта Головка Андрія Васильовича
  • молодшого сержанта Дронова Костянтина Володимировича
  • рядового Кармазина Миколу Івановича
  • сержанта Красноперова Олега Борисовича
  • рядового Ткаченка Івана Івановича
  • Рядового Поступайла Євгена Сергійовича.

По завершенню заходів відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богдану Хмельницькому, Обеліску Слави, Героям Небесної Сотні, Героям АТО та на могили загиблим воїнам АТО на міському цвинтарі та сільських цвинтарях в с. Тіньки та с. Новоселиці.