День відкритих дверей «Наше майбутнє в надійних руках»

Всебічний розвиток особистості є головним завданням сім’ї та дитячого садочку, які є однодумцями, поділяють ті ж самі переконання у вихованні малечі.
У сім’ї дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а садочок – відкриває перед дітками непізнане море знань.
 
Сьогодні у дитячому садочку «Зірочка» пройшов День відкритих дверей під гаслом «Наше майбутнє в надійних руках». Батьки вихованців мали змогу побачити та зрозуміти як проходить день в дошкільному навчальному закладі для їхньої дитини, як живуть та чим вони займаються.
На запрошення керівництва закладу захід відвідали міський голова Віктор Харченко та заступник міського голови Валентина Алєксєєвець.
 
Разом з батьками відвідали виставку дитячих робіт, оглянули групові кімнати та укриття, облаштоване для безпечного перебування під час повітряних тривог, спортивну залу, де діток навчають здорового способу життя та прищеплюють любов до занять спортом.
 
Також гості мали змогу ознайомитися з експонатами у музеї закладу «Світлиця», відвідати лялькову виставу, під час якої діти разом із своїми наставниками продемонстрували знання, здібності, уміння та навички.