Чигиринське відділення Черкаського районного відділу ДУ “Черкаський ОЦКПХ МОЗ” інформує

В період з 24 по 29 квітня 2023 р. в рамках Європейського тижня імунізації буде проводитись «Український тиждень імунізації 2023». Метою тижня імунізації є підвищення обізнаності населення щодо важливості вакцинації як найефективнішого засобу запобігання захворюванням, а також зниження ризику розвитку ускладнень.

Імунопрофілактика – пріоритет №1 для системи громадського здоров’я. Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців,  усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.

Саме тому, напередодні Українського тижня імунізації фахівцями Чигиринського відділення Черкаського районного відділу Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» спільно з педагогічними та медичними працівниками навчально-виховних та медичних закладів Чигиринської об’єднаної територіальної громади проведено нараду з питань поточнення списків дитячого населення для проведення мікропланування вакцинації проти кору дітей віком від 1 року до 18 років, оскільки у 2023 – 2024 роках прогнозується підйом захворювання на кір. Слід зазначити, що кір – це інфекційне вакцинокероване захворювання, а тому вакцинування є найкращим інструментом для захисту дитячого організму від цього захворювання.