Чигиринський ЦНАП запровадив електронну чергу

У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чигиринської міської ради можна отримати 362 адміністративні послуги, в тому числі 224 у старостатах.

За 2023 рік фахівцями ЦНАП надано 23649 адміністративних послуги, зокрема:

8132 –  довідки різного характеру;

5450 –  послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

3373 –  послуги соціального характеру (прийом документів для отримання субсидій, пільг, реєстрації ВПО тощо);

3164 – послуги з реєстрації місця проживання, з них 1982 – витяги;

1411 – послуги з отримання відомостей з Державного земельного кадастру;

624 – послуги у сфері земельних відносин.

На разі, спеціалісти ЦНАП, пройшовши відповідні навчання, опановують нові види послуг: з питань архітектури та будівництва; у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, це – реєстрація народження дитини та її походження, смерті, шлюбу, зміни імені, видача витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Ці послуги всі бажаючі можуть отримати через центральний офіс ЦНАП та у селах громади.

З 01.02.2024 року для суб’єктів звернення став доступний запис на прийом у ЦНАП через електронну чергу, що дає можливість громадянину/ представнику юридичної особи отримати консультацію чи безпосередньо адміністративну послугу в зручний для них час. Посилання на електронну чергу розміщене на офіційному сайті Чигиринської міської ради у розділі ЦНАП https://cherga.diia.gov.ua/app/thematic_area_office/60.