Чигиринська міська рада розпочала прийом заявок на конкурс «Бюджет участі»

Чигиринська міська рада розпочала прийом заявок на конкурс «Бюджет участі». 03 серпня 2020 року спеціалістами міської ради та громадською активісткою Діною Глазуновою проведено навчання по написанню проектних ідей. 30 активних громадян з усіх населених пунктів ОТГ прослухали тренінг, задали питання, знайшли однодумців, сформували ідеї.

Період подачі заявок триватиме з 03 серпня по 01 вересня 2020 року.

Загальний обсяг «Бюджету участі» складає 200 тисяч гривень.

Запропонувати свою ідею розвитку громади та позмагатись за її фінансування може кожен житель ОТГ, якому виповнилося 14 років та має документальне підтвердження місця проживання або перебування на території Чигиринської  ОТГ (постійне, тимчасове, навчання, служба тощо).

Проектна пропозиція повинна відноситися до компетенції Чигиринської міської ради, не суперечити законодавству та бути спрямованою на вирішення окремої  проблеми в громаді.

Це може бути благоустрій територій громади, організація дозвілля заходи з енергозбереження, покращення екологічної ситуації на території Чигиринської ОТГ, інші  суспільно-корисні соціальні проекти.

Для подання проекту автору  необхідно заповнити бланк-заяву за формою з орієнтовним розрахунком вартості проектної пропозиції.

Проектні пропозиції приймаються:

  • в паперовому вигляді за адресою м. Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 19, кабінет №8;
  • в  електронному вигляді на сайті       https://chigirinskaotg.gov.ua/ в розділі «Бюджет участі».

Після прийняття бланків-заяв, їх розглянуть та винесуть для голосування мешканцям громади. Проект, який набере найбільшу кількість голосів, отримає з  міського бюджету фінансову підтримку на реалізацію.