Чигиринщину відвідали представники польської фундації «GLORIA FORTIBUS»

Продовжуємо отримувати допомогу та підтримку від наших західних друзів і партнерів. Цього разу в Чигиринську громаду завітали Zbigniew Feliksiewicz та Jan Czopek із польської фундації «GLORIA FORTIBUS».
 
Вони привезли благодійну допомогу для одиноких літніх людей та дітей з обмеженими можливостями. Ці категорії громадян потребують чимало уваги та піклування. Продуктові набори, засоби гігієни, канцтовари для діток та інші необхідні речі зібрали небайдужі громадяни Польщі для мешканців нашої громади. Ця допомога буде скерована в старостати, передусім, тим людям, які найбільше потребують допомоги.
 
Крім того, попіклувалися польські партнери й про чотирилапих, передавши корм для собак та котів. Часто люди, які проживають самі, не маючи близьких та рідних, заводять собі домашніх тварин.
 
Це перший візит польських партнерів фундації «GLORIA FORTIBUS» на Чигиринщину. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та висловлюємо щиру вдячність за сприяння. Зараз, як ніколи нам важливо відчувати підтримку дружніх країн. Робимо добрі справи задля допомоги людям разом.