Себастопол

Себастопол (Каліфорнія)/ Sebastopol (California)

Себастопол на карті

Контакти

7120 Bodega Avenue Себастопол, Каліфорнія

Sebastopol World Friends

 

Sebastopol World Friends – це некомерційна організація, створена містом Себастопол, місія якої зв’язати місто Себастопол з містами-побратимами за допомогою різноманітних освітніх і культурних програм і координувати обміни, які сприятимуть міцній дружбі.

Sebastopol World Friends пропонує різноманітні програми, пов’язані з двома містами-побратимами Такео, Японія (колишній Ямауті), і Чигирином, Україна. Організація  співпрацює з громадою через різноманітні заходи та культурні заходи, а також пропонує можливості приймати відвідувачів і подорожувати до міст-побратимів.

Організація є членом Sister Cities International.

https://sebastopolwf.org/whoweare/historyofswf/

 

https://www.facebook.com/sebastopolworldfriends/

Історія Chyhyryn Program Information

З 1993 року Себастопол, Каліфорнія, і Чигирин, Україна, підтримують глибокі стосунки через індивідуальні та групові подорожі, культурні обміни, добрі побажання та добрі проекти.

Коли SWF почав шукати друге місто-побратим, виникло відчуття, що місто з колишнього Радянського Союзу було б цікавим і пізнавальним. Джон Масура, джентльмен із Себастополя, який живе в Черкасах, Україна, розповів нам про ідеальне місто – Чигирин. Мало того, що він був маленьким і сільськогосподарським, він, як і Себастопол, також мав історію перешкоджання будівництву атомної електростанції. Додатковим бонусом була близькість до Черкас (сестра Санта-Рози) та Канева (сестра Сономи).

У 1993 році міський голова Андрій Лесич та активні жителі  міста Чигирин, поїхали до Себастополя для підписання угоди про побратимство між двома містами. Наступного року делегація з шести дорослих себастопольців відвідала Чигирин, прокладаючи шлях для багатьох делегацій, які поїдуть до Чигирина для проектів обслуговування та культурних обмінів.

Молодіжні обміни

SWF отримав гранти від Sister Cities International (SCI) для взаємних молодіжних обмінів у 1995 та 1996 роках. У 1995 році ми розписали Чигиринську бібліотеку та надали понад 350 книжок англійською мовою для чигиринських студентів. У 1996 році студенти за обміном завершили екологічні проекти з прибирання парків у Чигирині та парку на Бодеґових дюнах. У 1997 році SCI запропонувала SWF грант для сестринських шкіл, який дозволив нам привезти сюди дванадцять студентів і одного вчителя на осінній семестр. Шість студентів поїхали до Analy і шестеро до El Molino.

У 2006 році SWF отримав грант Hewlett Packard, який надав двом чигиринським студентам та п’ятьом себастопольським студентам участь у Міжнародному саміті молодіжного лідерства у Вашингтоні. Потім двоє чигиринських студентів відвідали Себастополь, а себастопольські студенти продовжили шлях до Чигирина.

З тих пір обміни тривали, включаючи поїздку групи себастопольських студентів, які провели тиждень, працюючи зі студентами в дитячому будинку в Чигирині, і приймали в Себастополі кілька груп студентів з Чигирина. Крім того, ми спонсорували чотирьох студентів із Чигирина для навчання тут у середній школі та/або коледжі.

У тісній співпраці з нашими чигиринськими партнерами молодіжні обміни були призупинені у 2014 році через триваючий збройний конфлікт на сході України.

Професійні/громадські делегації

У 2008 році Sebastopol World Friends приймав делегацію освітян з різних куточків України в рамках Центру лідерства «Відкритий світ» | Відкритий Світ . 

Це був такий позитивний досвід як для учасників, так і для господарів, що у 2010 році Sebastopol World Friends організували делегацію «Відкритого світу» з нашого міста-побратима Чигирина. З того часу ми прийняли ще чотири делегації Open World.

Протягом багатьох років через «Відкритий світ» ми приймали медичних працівників, освітян, журналістів, бізнес-лідерів, фермерів, працівників екстрених служб, військових і громадських лідерів.

 Крім того, ми направили дорослі делегації з Себастополя до Чигирина.

 

Проект CURE

Навесні 2018 року проект CURE Cargo доставив контейнер з медичним обладнанням до Чигирина. Для цього понад два роки Sebastopol World Friends працювали над збором коштів по проєкту.

Допомога та підтримка України під час війни

02.03.2022  року Міська рада міста Себастопол прийняла рішення «Про підтримку міста-побратима України та всієї України» https://www.cityofsebastopol.gov/wp-content/uploads/2022/12/Resolution-Number-6406-2022-Affirming-Support-for-Ukraine-Sister-City-and-Whole-of-Ukraine.pdf

Sebastopol World Friends постійно проводить акції по збору пожертв на підтримку міста Чигирина.

21.06.2022 Гуманітарна допомога з міста-побратима Себастополя (США), у вигляді комплектів постільної білизни. 


11.07.2022 46 пар різноманітного дитячого взуття отримала Чигиринська міська територіальна громада завдяки Sebastopol World Friends.


21.07.2022  Чигиринська громада вчергове отримала комплекти постільної білизни від міста-побратима Себастополя для переселенців. 


28.09.2022 Теплі ковдри  надійшли  від Sebastopol World Friends


05.10.2022 Чергова гуманітарна допомога родинам із числа внутрішньо переміщених осіб від Sebastopol World Friends. 


30.12.2022 Плюс один. Пункт незламності у Чигиринському ліцеї №3. 


09.01.2023 Три нові генератори від Sebastopol World Friends 


26.01.2023 Вчергове отримали нові генератори від наших друзів Sebastopol World Friends. 


22.02.2023 Sebastopol World Friends продовжує допомагати Чигиринській громаді. 


12.04.2023  Sebastopol World Friends у важкий  для нашої країни час допомагає робити Чигиринську міську територіальну громаду більш комфортною і сучасною для молоді. Куточок з пуфами, тенісний стіл та телевізор отримали в рамках співпраці з Sebastopol World Friends 


17.04.2023 В лютому поточного року Чигиринський ЦПМСД отримав від Sebastopol World Friends потужний електрогенератор, а вже сьогодні медики первинки отримали коштовне обладнання для втілення ще однієї мрії – створення власної лабораторії.


23.04.2023 30-річчя встановлення побратимських відносин між Себастополем та Чигирином.  


13.10.2023 КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради отримала нове обладнання. 


31.01.2024 Подяка від міського голови Віктора Харченко меру міста Себастопол (Каліфорнія) Даяні Річ за неодноразову всебічну поміч нашій громаді.


06.02.2024 Онлайн-зустріч з мером міста Себастопол (Каліфорнія) Даяною Річ