У селі Рацеве реконструюють один з навчальних корпусів

У Рацівському закладі загальної середньої освіти розпочато роботи по реконструкції одного з навчальних корпусів, який давно потребує капітального ремонту – класні кімнати, шкільна їдальня та мала спортивна зала через аварійний стан приміщень і пошкодження покрівлі не використовуються з 2006 року.

За підтримки депутатського корпусу міської ради на проведення ремонтних робіт з бюджету громади виділено 250 тис. грн. Згідно до вимог чинного законодавства відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту проведено тендерну процедуру, визначено підрядну організацію, яка виконуватиме роботи по заміні балок, утепленню та перекриттю даху.

Сьогодні секретар міської ради Віталій Шпичак, заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Валентина Алєксєєвець, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталій Синяков відвідали об’єкт ремонту, де зустрілися з директором навчального закладу, керівником підрядної організації та поспілкувалися з метою ознайомлення з ходом робіт.

Виконання ремонтних робіт призупинить подальшу руйнацію будівлі та забезпечить використання приміщень за призначенням.