28 червня – День Конституції України

Шановні  жителі та гості Чигиринської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята –  Дня Конституції України!

Йдучи шляхом, на якому не бракує труднощів та випробувань, ми зобов’язані сьогодні думати про Україну і про те, якою залишимо її для нащадків. Щоб пріоритетність прав людини, її  свобод і законних інтересів сприяли підвищенню авторитету нашої держави в очах міжнародної спільноти.

Нині всі ми стали борцями за одвічне право українського народу на самовизначення та незалежність. І як ніхто інший відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

В чергову річницю Конституції України, зважаючи на події сьогодення, ми реально сприймаємо її значимість для становлення України.

В цей день бажаю всім Перемоги та Миру на рідній землі в оточенні найрідніших та близьких людей. Хай завжди в нас живе віра в Україну, в її захисників, хай завжди буде лад та процвітання у нашому спільному домі–Україні!

Із повагою

міський голова                                                                                                     Віктор Харченко