Ярмарок вакансій – крок до працевлаштування

В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи фахівців Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Нещодавно фахівцями Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на  замовлення СТОВ «Дружба», ВТФ «Вікторія», КП «Чигирин», ТОВ «Продагроінвест», філія «Чигирин» ТОВ СП «НІБУЛОН» для 28 безробітних проведено «Ярмарок вакансій» на посади «підсобний робітник», «швачка», «машиніст екскаватора», «агроном», «завідувач складу».

Відкрила захід директор Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Коршунова, яка розповіла учасникам про мету заходу та проінформувала про стан ринку праці, наявність вільних робочих місць, соціальні послуги служби зайнятості та побажала шукачам роботи та роботодавцям знайти один одного.

В ході зустрічі, роботодавців із претендентами на працевлаштування, обговорювались питання графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків та  умов праці на робочому місці. Так,  директор СТОВ «Дружба» Армен Налбандян розповів учасникам ярмарку про специфіку роботи під час прополки кукурудзи та соняшника, обриву волоті на кукурудзі, підвіз працівників до місця роботи, режим роботи, розмір заробітної плати та характер виконуваної роботи.

Після детального ознайомлення з вакансіями поданими роботодавцями проводилась індивідуальна співбесіда претендентів на роботу.

За результатами проведеного заходу станом на 24.06.2022 25 осіб пройшли співбесіду з роботодавцями та отримали  направлення на працевлаштування.

На підведенні підсумків роботи ярмарку роботодавці подякували за співпрацю, поділилися з колегами напрацьованим досвідом та намітили подальші перспективи роботи.