Сьогодні відбулося чергове передсесійне засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту, яке провів голова комісії Іван Малий.

Враховуючи зміни до законодавства, що регулюють питання надання соціальних послуг, депутати опрацювали та погодили питання внесення змін до Статуту КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чигиринської міської ради.

Опрацювали питання прийняття-передачі комунального майна, придбаного за кошти бюджету територіальної громади:

– Комунальному підприємству «Стадіон Колос» газонокосарки та катка-аератора,

– відділу соціального захисту (для комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) навісного обладнання до мінітрактора (культиватор, плуг, картоплекопалка та оприскувач) для реалізації проекту «Сади для Перемоги».

Окрім того, погодили прийняти в комунальну власність Чигиринської міської територіальної громади на баланс Комунального підприємства «Чигирин» дизельного генератора Fogo FD 200 W, вартістю 1 208 512,00 грн, отриманого як благодійна допомога від Програми Розвитку ООН.

Також на баланс КП «Чигирин» на праві господарського відання погоджено передачу з балансу КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» автомобіля ЗІЛ ММЗ.