Звернення команди  «SPIN» Чигиринського ЗЗСО І- ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького до жителів громади

Шановні жителі громади!

Вас вітає команда  «SPIN» Чигиринського ЗЗСО І- ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького, учасник програми FIRST LEGO League, яка створена для дітей 9-16 років. Щороку сезон у цих програмах починається на початку літа, коли всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом навчального року за чотирма напрямками: 1) «Гра роботів»; 2) «Дизайн робота»; 3) «Основні цінності»; 4) «Інноваційний проєкт». Тема завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися, що трапляється в світі та долучитися до його покращення.

Для нас – це четвертий сезон. В Сезоні  «Вода і людина» 2017-2018 ми вперше стали учасники Черкаського регіонального турніру з робототехніки. Сьогодні в нашій скарбничці ми вже маємо декілька перемог: в Сезоні  «Вперед на орбіту» 2018-2019 – перші у номінації “Дизайн Робота”, в Сезоні  «Будуй місто» 2019-2020 – перші у номінації “Основні Цінності”, в Сезоні  «“Твори. Грай. Рухайся.“» 2020-2021 – перші у номінації “Інноваційний Проєкт” на Черкаському регіональному турнірі з робототехніки.

Тема Сезону 2020-2021 “Твори. Рухайся. Грай” присвячена мотивації до активних дій, перетворенню звичайних місць та речей на ігрові майданчики та елементи веселої гри. Завданням сезону є удосконалення активності, використовуючи наявні способи та ігри, поширити ідею, зробити перший крок та залучити друзів до гри.

Щоб повноцінно дослідити проблему і шляхи її вирішення, ми  звернулися до громади. Адже ми разом можемо стати рушійною силою для покращення нашого  активного відпочинку та здоров’я. Для цього ми створили опитування  за посиланням. https://forms.gle/noa4JUyvNH1BhsBn8

Опрацювавши результати опитування, наша команда «SPIN» розробила сайт, на якому розміщена інтерактивна карта «Твори. Рухайся. Грай». На ній позначені спортивні, ігрові та пізнавальні локації нашої громади.

Стали ми якісь байдужі,

З спортом дружим ми не дуже.

Й відпочинку не плануєм –

Все в комп’ютері мандруєм.

Щоб набралися ви сили,

Сайт в громаді ми створили.

Він маршрути вам покаже,

Й відпочити де підкаже.

Де майданчик є спортивний,

Й відпочинок креативний.

Де місця цікаві в нас,

Сайт підкаже вам ураз.

Все це зроблено для вас.

Сайт цей, як дороговказ.

Тож часу тепер не гайте

І маршрут свій обирайте.

https://sites.google.com/view/www-spin-project-ua/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0