Зустріч з учасниками-ліквідаторами аварії ЧАЕС

Незабаром в нашій країні відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.
Сьогодні міський голова Віктор Харченко за участі заступника міського голови Валентина Алєксєєвець провів зустріч з представниками Чорнобильської організації «Союз Чорнобиль», ліквідаторами аварії.
На зустріч запрошувалися керівники відділу соціального захисту та відділу фінансів міської ради, закладів охорони здоров’я, представники Пенсійного фонду України.
В ході проведення зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обговорювалися питання щодо їх медичного забезпечення, санаторно-курортного лікування, призначення та виплати пенсій.
Окремо були обговорені питання щодо відзначення 37-ї річниці з дня трагедії на Чорнобильській АЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року.
Спільно з представниками громади напрацювали та погодили план заходів цього дня.
Історія України знає чимало подвигів, але є один, про який знають у всьому світі і його завжди будуть пам’ятати – ліквідація наслідків аварії.
❗️26 квітня о 10:00 в Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку, що біля Обеліску Слави.
❇️ Запрошуємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до заходу.