Знову Чигиринщина у смутку і жалобі: сьогодні попрощалися із захисником Антоном Коваленко

Сьогодні Чигиринщина попрощалася ще з одним Героєм, життя якого обірвала жорстока війна. Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області загинув наш земляк Антон Ростиславович Коваленко.

Народився Антон 27 квітня 1997 року в Чигирині. Тут у 2003 році пішов до школи.  Після закінчення дев’яти класів Чигиринської загальноосвітньої школи №2 вступив до ВСП “Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва”, який закінчив у 2015 році.

У грудні цього ж року склав присягу та пішов воювати в АТО. У 2021 році був демобілізований. Деякий час працював у місті Черкаси в сфері інтернет-зв’язку.

Після повномасштабного вторгнення, в березні 2022, був призваний за загальною мобілізацією до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді командира мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.  13 червня 2023 року під час виконання бойового завдання життя мужнього та хороброго воїна обірвалося…

У Антона залишилися батьки, молодші брат та сестра, дружина та маленька донечка.

В цю гірку мить висловлюємо щирі співчуття сім’ї Антона та низько вклоняюмось батькам за гідного сина України, який заради щасливого майбутнього українського народу пожертвував найціннішим – власним життям.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію складної боротьби і неодмінної Перемоги, про яку так мріяв і за яку воював Антон.

Вічна і світла пам’ять тобі, наш Герою!