Здійснення соціального супроводу вразливих сімей та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Працівники комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Світлана Стасько та Любов Овчарова, служби у правах дітей Вадим Шевченко та Тетяна Яценюк спільно з поліцейським громади Євгеном Гончаренко провели спільні виїзди у села Рацеве та Тіньки.

Виїзд було здійснено з метою перевірки умов проживання вразливих сімей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку вищезазначених установ.

Мета відвідувань – здійснення контролю, виявлення існуючих проблем та надання своєчасної допомогти у їх вирішенні.

Під час виїзду відвідано 4 родини, в яких виховується 11 неповнолітніх дітей. За результатами обстеження з’ясовано, що деякі  батьки створили умови проживання, однак санітарно-гігієнічні умови потребують покращення.

У ході соціальних відвідувань членів таких сімей проінформовано по питаннях формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію, проведено роз’яснювальну роботу стосовно дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. 

Профілактична робота в даних сім’ях проводилася з метою попередження вчинення насильницьких дій в сім’ї, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей, їх виховання. За результатами обстежень складено відповідні акти, надано низку консультацій.