ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету було розглянуто низку поточних питань з життєдіяльності громади.
 
Зокрема, одне із питань, що стосується кожного жителя громади – це нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів громади з 1 серпня: централізоване водопостачання за 1м3 – 30,10 грн., централізоване водовідведення за 1м3 – 24,63 грн.
 
Тариф у нашому місті залишається одним із найнижчих у регіоні. На жаль, це вимушений крок.
 
Також, члени виконавчого комітету розглянули низку питань стосовно соціального та правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.
 
З метою організованого проведення евакуації населення, розміщення його в безпечних районах (пунктах) у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природного, екологічного та воєнного характеру, створили комісію з питань евакуації в Чигиринській міській територіальній громаді.
 
«В нашій країні війна, та наша громада живе і працює, комунальні та інші служби роблять усе, щоб жителям та гостям громади було зручно та комфортно.
 
Працюємо в штатному режимі, забезпечуємо надійний тил, дякуємо Збройним Силам, правоохоронним органам, територіальній обороні за спокій і порядок у місті», – зазначив Віктор Харченко – міський голова Чигиринської громади.