Заключний тур Чемпіонату Чигиринської ОТГ

15 серпня цього року відбувся заключний тур Чемпіонату Чигиринської ОТГ з міні- футболу, в якому визначилися переможці та призери змагань.

Майже все вирішувалося в першій грі, де зустрілися галаганівські та стецівські футболісти. Кожній команді потрібна була лише перемога, щоб в підсумку посісти високе призове місце. Гра тримала вболівальників в напрузі до фінального свистка і закінчилася бойовою нічиєю, багато гольових моментів було не реалізовано. Тому в останній грі, де зустрілися команди “Богданівець” та “Чигирин ДЮСШ” суботівських футболістів влаштовував навіть програш, але вони доказали, що є найсильнішими і перемогли з результатом 6:1.

Приємно відмітити, що серед вболівальників були присутні староста с.Галаганівка Ольга Іванівна та с.Суботів Світлана Вікторівна. Слід відмітити наймолодшого учасника турніру Владислава Захарченка, який виступав за команду с.Галаганівка і показав хорошу майстерність. Владислав навчається в дитячо – юнацькій спортивній школі ФК “Динамо” Київ, неодноразово виступав у Всеукраїнських та міжнародних турнірах у своїй віковій групі. Отже в підсумку 1 місце здобула команда”Богданівець” с.Суботів, 2 місце посіли стецівські футболісти і 3 місце вибороли галаганівські спортсмени.

Кубок переможцям вручив міський голова Віктор Харченко. Кубок кращого гравця турніру отримав один з наймолодших учасників Максим Левченко, кращим бомбардиром, забивши 5 голів, став Богдан Комаренко, а Кубок найкращого воротаря змагань вручено Михайлу Перемутову.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями відповідного гатунку. Нагородження провели, Голова Чигиринської міської ради Віктор Харченко, староста с.Суботів Світлана Король та староста с.Галаганівка Ольга Некраса.

Дякуємо директору стадіону “Колос” Олександру Гайдаренку за підготовку місць проведення змагань. Змагання проведено відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.