Заклади охорони здоров’я Чигиринської міської територіальної громади інформують

Станом на 07.03.2022 р:

По приросту хворих на COVID-19:

  • За період з 28.02.2022 до 07.03.2022 значно зменшилась кількість звернень до лікарів хворих на COVID-19, особливо у випадках легкого перебігу, тому частина випадків не могла бути облікована.
  • Методом  – ПЛР та швидкими тестами – обстежено  205  осіб; Приріст хворих на COVID-19 за останній тиждень  становить 92 особи. 
  • Амбулаторно під наглядом  медпрацівників КНП «Чигиринський центр ПМСД» Чигиринської міської ради»  лікуються 337 хворих, з яких  частина захворіла в попередні тижні. Серед них 2 дітей у віці  від  1 до 17 років, уточнених даних про госпіталізованих в спеціалізовані медичні заклади   немає, крім того, під наглядом лікарів первинної ланки  перебувають  197 контактних осіб.
  • 157 хворих за тиждень одужали.
  • Всього від початку пандемії в зоні обслуговування  медичних закладів КНП  «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради та КНП «Чигиринський центр ПМСД» Чигиринської міської ради» зареєстровано 4540 хворих, в т. ч  за  2022рік  1451 хворий.
  • За увесь  період пандемії померло 107 хворих, з них в 2022 році – 21, за останній тиждень померло 6 хворих  (дані уточнюються). 

По кількості вакцинованих проти COVID-19:

Медичні працівники КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради та КНП «Чигиринський центр ПМСД» Чигиринської міської ради» вакциновані.

Вакцинація населення продовжується. Амбулаторії АЗПСМ забезпечені вакцинами. Всі пацієнти, які бажають вакцинуватись, отримують щеплення.

По кількості заповнених та вільних місць для хворих на COVID-19:

В даний час Чигиринська багатопрофільна лікарня не включена в перелік закладів для лікування хворих на COVID-19.

Станом на 07.03.2022 р. стаціонарні ліжка для хворих на COVID-19 не розгортались, але  в  інфекційному відділенні КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чмр на кисні перебувають  2 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 2 з підозрою на захворювання.

В даний час в КНП «Чигиринська БЛ» припинено планову госпіталізацію хворих. Лікарня готова до прийому поранених та постраждалих в наслідок бойових дій, а також продовжується госпіталізація хворих у невідкладних станах. 

Системи водопостачання,  каналізації та електромережі  функціонують в штатному режимі.