З Днем захисників і захисниць України!

1 жовтня в Україні відзначається День захисників та захисниць України.

Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, мужності і сили духу, відданості своїй Батьківщині і гордості за її багатовікову історію.

У цей особливий день щиро вітаю всіх чоловіків та дівчат, хто стоїть на захисті кордонів нашої країни. Ви сильні, сміливі, хоробрі. Ви – наші захисники, надійна опора держави. Спокій в домівках українців – у ваших надійних руках.

Дякую кожному з вас за стійкість, незламний дух в боротьбі проти нашого спільного ворога, за те, що наближаєте Перемогу.

Низький доземний уклін всім захисникам і захисницям, які ціною власного життя дали гідну відсіч ворогу, не дозволили зламати нас та нашу незалежність.

Сьогодні, як ніколи, ми просимо Пресвятої Богородиці її Покрову над нашою країною всіма мирними жителями, а особливо над нашими захисниками.

Щиро бажаю вам, захисники і захисниці, міцного здоров’я, козацьких вчинків, мужності, оптимізму та віри в перемогу! Саме за вами стоїть весь народ, майбутнє держави, дитячий сміх і безкрає мирне небо України!

Шана і слава захисникам і захисницям!

Слава Україні, Героям Слава!

Міський голова                                                                                             Віктор Харченко