З Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету міської ради!

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Представляти громаду, знати проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Особливо в такай нелегкий час, який переживає наша країна сьогодні. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво-важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, забезпечувати потреби малозахищених верств населення та осіб, що опинилися в складних життєвих умовах.

Вірю в кожного з вас і в те, що усі разом ми зможемо виправдати покладену на нас довіру, з честю виконаємо поставлені перед нами завдання! В нашій єдності – наша сила та міць держави.
Від щирого серця бажаю кожному з вас, шановні колеги, мирного неба, здоров’я, добра і сімейного благополуччя, здійснення задумів і планів, радості від світлої долі ваших дітей та внуків!

З повагою,

міський голова                                                                                                                                    Віктор Харченко