З Днем міста, рідний Чигирин!

Шановні чигиринці! Щиро вітаю вас з  нашим спільним святом – Днем міста Чигирина!

Його святкує кожен, хто вважає наше маленьке місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Кожен, хто бував в нашому місті любить його за особливу атмосферу і мальовничі краєвиди, за привітних людей і давню історію.

Дякую всім чигиринцям за небайдужість до долі нашого славетного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще: і представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді за її енергією, бажання будувати та розвивати місто.

Цього року ми не святкуємо, але попереду у нас багато свят та перемог, які ми обов’язково зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу рідну землю.

Нехай наше славне місто процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду. Зичу всім доброго здоров’я, злагоди та миру.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

міський голова                                                                                                                                          Віктор Харченко