«ЄДНАЙСЯ ЧИГИРИНСЬКА РОДИНО – ПЕРЕМАГАЙ УКРАЇНО!»

Дитячі посмішки — наш найцінніший скарб.
Емоційно, весело, драйвово для дітей та їх батьків пройшла толока «ЄДНАЙСЯ ЧИГИРИНСЬКА РОДИНО – ПЕРЕМАГАЙ УКРАЇНО!» у селі Вершаці.
Цікаві конкурси, захопливі ігри, танці, музика, смаколики, призи, веселі ведучі та гарна природа — все це чекало на маленьких мешканців села на кількох локаціях. Малеча раділа, і це головне для нас.
Свято відбулося завдяки плідній співпраці працівників Публічної бібліотеки Чигиринської міської ради, Чигиринського БДЮТ, відділу соціального захисту Чигиринської міської ради, Чигиринського інклюзивно-ресурсного центру, Національного історико-культурний заповідника “Чигирин”, MO Sunrise та волонтерського центру “Чигирин -місце сили”.
Відкрили свято для дітей міський голова Віктор Харченко та засновниця волонтерського центру «Чигирин-місце сили» Валентина Шпичак.
На галявині біля будинку культури дітвора грала в рухливі ігри під веселі мелодії, стрибали, власноруч майстрували вироби та сувеніри, створювали творчу карту України, мали змогу поринути у світ книги та творчості, приймали участь у квесті. Кожен учасник розваг отримав «помітку» у вигляді малюнку на щічці – сердечко або прапорець жовто-блакитного кольору.
Багато посмішок, сили, драйву та позитивних емоцій. 
Найвищою нагородою для всіх, причетних до організації розважальної програми, стали посмішки її учасників. Окрім заряду бадьорості та гарного настрою кожна дитина отримала у подарунок пам’ятний приз та солодощі. Традиційною родзинкою заходу стали мильні бульбашки та перегляд короткометражних мультфільмів.
Дякуємо всім, хто долучився до проведення заходу та подарував діткам хвилини радості, щастя, безліч нових вражень та позитивних емоцій.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за змогу це робити!
Україна і її діти – понад усе!