Ярмарок вакансій –перший крок у формуванні взаємовигідних трудових відносин

Важливою умовою формування й функціонування ринку праці є відповідність працівника вимогам робочого місця, а запропонованого місця — інтересам працівника.

Так, 11,18 листопада ,08грудня 2020 року спеціалістами Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на  замовлення ВТФ «Вікторія», Філія « Чигирин » ТОВ СП « Нібулон», ВСП « Чигиринський економіко правовий коледж» проведено міні-ярмарок вакансій для підбору працівників за професіями  «швачка», «завідувач складу» та спеціальностями « головний бухгалтер», «інженер механік».

У заходах взяли участь представники установи, підприємствта 19 осіб безробітних. Відповідальні за кадрову роботу  презентували присутнім підприємство,установу охарактеризували його основний напрямок діяльності, та надали вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Після детального ознайомлення претендентів на роботу з інформацією поданою роботодавцями проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведених заходів3 особи пройшли співбесіду з роботодавцями,  всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи та працевлаштуванні.

Звісно, не всі, хто завітав на ярмарок, одразу отримають роботу, але в тому, що всі, хто хотів, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити питання подальшого працевлаштування.