Ярмарок вакансій – найдієвіший спосіб знайти роботу

Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарку вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Нещодавно у приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся міні–ярмарок вакансій для 20 безробітних на замовлення ТОВ БК «Гетьманська Столиця».

Під час заходу заступник директора Олександр Іванович ознайомив присутніх з переліком актуальних вакансій: головний бухгалтер, секретар, інженер-будівельник.

Олександр Іванович детально розповів шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати.

Фахівці служби  зайнятості створили всі умови для того, щоб роботодавець та безробітні мали можливість поспілкуватись, адже міні-ярмарок вакансій сприяє прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає.

Перспективою працевлаштування зацікавились четверо безробітних, яких запрошено на співбесіду безпосередньо до роботодавця.