Визначено перевізників на автобусних маршрутах загального користування

Сьогодні відбулося засідання Конкурсного комітету з визначення виконавця послуг перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Чигиринської міської територіальної громади №№1-3, де ознайомилися з претендентами, їх конкурсними пропозиціями, визначили переможців конкурсу щодо здійснення перевезень жителів громади.

За інформацією заступника міського голови Сергія Брайченка, який головував на засіданні, до міської ради надійшли заяви на участь у конкурсі від двох претендентів. У зв’язку з однаковими конкурсними пропозиціями присутні заслухали обох претендентів щодо особливостей здійснення перевезень та покращення надання послуг громадянам на зазначених маршрутах.

Конкурсний комітет, вивчивши конкурсні пропозиції щодо здійснення перевезень, вирішив визначити виконавцем послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті №1 зі сполученням вул.Холодноярська – вул. Міліонна в місті Чигирині – ФОП Головко Андрій Іванович. Послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Чигиринської міської територіальної громади №2 зі сполученням м.Чигирин (вул.Миру) – с.Галаганівка (центр) та №3 зі сполученням м.Чигирин (вул.Миру) –с. Чернече (центр) здійснюватиме ФОП Безкоровайний Андрій Віталійович.