Випускні вечори відбулися для учнів Чигиринських ліцеїв

в Чигиринській громаді пролунали випускні вечори Чигиринського ліцею №2 та Чигиринського ліцею №3.
 
Надважливу сторінку свого життя перегорнули 60 випускників, серед яких 9  нагороджені золотими медалями, 1 випускник срібною медаллю.
Два випускні вечори пройшли в тісному колі найближчих людей. Непідробні емоції, патріотичні пісні, прощальний вальс та щирі сльози.
 
Всі події, які відбуваються в нашій країні сьогодні дуже трагічні, але вони роблять нас сильнішими, а наших дітей надихають на патріотизм та відстоювання української ідентичності, волі й незалежності. В них неможливо забрати бажання любити, мріяти, вчиться, пізнавати, реалізовувати ідеї, просто жити!
 
Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і турботами, але шкільні роки запам’ятаються назавжди.
 
Юність – золота пора, яка відкриває безмежні горизонти.
 
“Щиро вітаю випускників із цією визначною подією! Бажаю щедрої долі, миру, вірних друзів, не зупинятися на досягнутому, твердо вірити і йти до здійснення своєї мети.
Дякую вчителям, директорам та усьому персоналу загальноосвітніх закладів за те, що багато років ділилися безцінними знаннями, робили для них навчання не лише цікавим і корисним, але і приємним. Дякую за підтримку, увагу до усіх їх шкільних успіхів і невдач.
Щиро дякую батькам та рідним за виховання юних українців. За те, що допомагаєте знайти дітям свій шлях у цей нелегкий час. Любите та оберете їх.
Ми всі віримо в ЗСУ та в український народ, який впродовж вікової історії свого існування бореться за свободу!
З нами Бог і перемога за нами!
Успішного, мирного дорослого життя вам, дорогі випускники!” – зазначив міський голова Віктор Харченко під час урочистих заходів.
 
В добру путь, дорогі випускники!