Виїзна вакцинація, яка відбудеться в ході проведення заходу «Акція здоров’я» в Чигиринський громаді

Збільшення ризиків інфікування збудниками правцю, дифтерії та інших інфекційних хвороб, особливо під час війни, актуалізують необхідність охоплення профілактичними щепленнями якомога ширших верств населення.
 
Саме тому, на виконання доручення Черкаської обласної військової адміністрації 06 березня 2024 року в приміщенні Чигиринського центру первинної медико-санітарної допомоги (м. Чигирин, вул. Замкова, 88) відбудеться виїзна вакцинація проти правцю та дифтерії, організована Черкаським обласним центром контролю та профілактики хвороб спільно з медичною спільнотою Чигиринської громади за підтримки органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.
 
Зважаючи на життєві проблеми, які є у кожного, не завжди є можливість прийти до лікарні, і саме така виїзна кампанія зі спеціалістами надзвичайно корисна для жителів громад. Інфікуватись збудниками життевонебезпечних хвороб таких, як правець та дифтерія, може кожний як в побуті, так і на роботі. Захворювання може привести до тяжкої інвалідизації або навіть смерті хворої людини. Але вчасне щеплення допомагає уникнути важких наслідків.
 
Запрошуємо всіх, особливо тих, кому за 40 років, відвідати цей захід.
 
Не будьте байдужими до свого здоров’я! Вакцинація рятує життя!