Міський голова прозвітував про свою роботу та діяльність виконавчих органів, структурних підрозділів, комунальних підприємств Чигиринської міської ради за 2023 рік

29 лютого 2024 року відбулася відкрита зустріч, на якій міський голова прозвітував перед жителями Чигиринської міської територіальної громади про свою роботу за 2023 рік.
 
На звіт міського голови прийшли жителі громади, депутати міської ради, представники громадських організацій, підприємств, установ, виконавчих органів міської ради та інші.
 
Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти українського народу.
 
В ході зустрічі очільник громади зазначив, що у 2023 році всі зусилля були спрямовані, щоб налагодити функціонування громади в умовах воєнного стану та максимально підтримати Збройні Сили України, добровольчі формування, наших захисників.
 
Обставини воєнного часу змусили всіх мобілізуватися і шукати альтернативні шляхи виходу зі складних ситуацій. Міський голова висловив вдячність всій громаді за активну громадську позицію, небайдужість, силу духу та вірність інтересам громади і України.
 
Після завершення доповіді, бажаючі могли поставити запитання Віктору Анатолійовичу безпосередньо у залі.
 
Міський голова подякував кожному мешканцю громади за спільну працю та її результати. Висловив віру, що і надалі, всі ми будемо працювати над вирішенням існуючих проблем і виконанням намічених планів. Побажав, щоб цей рік став переможним для нашої країни, прогресивним для громади та мирним для всього українського народу.
 
Детальніше зі звітом міського голови Віктора Харченка про роботу у 2023 році можна ознайомитися за посиланнями: