Вручено сертифікати переможцям конкурсу

В 2020 році у Чигиринській громаді розпочато впровадження конкурсу «Бюджет участі». Це перший крок до залучення жителів громади для реалізації власних ініціатив.

Завдяки активності мешканців громади на конкурс було подано 10 проектів, всі вони є актуальними для громади. Майже 1700 жителів громади висловили свою думку щодо проектів, підтримавши один з них.

За результатами голосування визначено три проекти-переможці, які  будуть реалізовані в 2021 році.

Сьогодні, 29 грудня 2020 року, міський голова Віктор Харченко перед початком засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради виконав приємну місію – від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету подякував всім активним жителям громади за подані цікаві проекти на конкурс Бюджету участі та їх підтримку шляхом голосування, та вручив сертифікати переможцям конкурсу.

Сертифікат вручено Олександру Титаренку – автору проекту  «Мобільний кінотеатр просто неба – пориньмо у світ зірок разом»,  Олександру Сабадашу – автору проекту «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка»,  Віктору Беденку – автору проекту «Вуличне відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити».

Також Віктор Анатолійович нагородив грамотою Чигиринської міської ради Діну Глазунову – голову Чигиринської районної благодійної організації «Фонд розвитку Чигиринщини» за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у впровадженні бюджету участі в нашій громаді.