Відкрито Молодіжний простір в селі Тіньки

Міський голова Віктор Харченко взяв участь у відкритті Молодіжного Простору в селі Тіньки Чигиринської міської територіальної громади.
Всебічний розвиток та підтримка молодого покоління є одним з основних напрямів роботи нашої громади.
Чигиринська міська рада з грудня 2020 року приймає участь в проєкті «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».
Для забезпечення змістовного та якісного дозвілля молоді, де проживає велика кількість переселенців, відкрили багатофункціональний «Молодіжний простір», який слугуватиме майданчиком для генерування ідей, обєднання зусиль громадян для реалізації суспільно-корисних ініціатив.
На реалізацію проєкту спрямовано грантові кошти та кошти міського бюджету. Це вже другий відкритий простір для молоді громади.
За активну громадську позицію та значний особистий внесок у створенні Молодіжного Простору міський голова Віктор Харченко вручив подяки місцевим жителям, які доклали чимало зусиль для його відкриття.
Така ініціатива стала можливою в рамках проєкту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», який реалізується в Черкаській області Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта у партнерстві з Cherkasy Regional Development Agency.